,

JOYROOM JR-ZS212 Wireless Charging

Availability:

I passhëm përmes paraporositjeje


Përshkrim i produktit

JOYROOM JR-ZS212

Paneli i karikimit pa tela Çertifikimi i shpejtë Qi Certifikimi Mbështetëse në makinë Gravitet 15W
Karikim i shpejtë pa tel 15W, identifikim inteligjent, karikim i menjëhershëm

Këmbët e mbajtëses së poshtme mund të shtrihen për t’u përshtatur me pozicione të ndryshme të mbështjelljes së telefonit celular

Llambë pezullimi në formë unaze dhe pasqyrë e rrumbullakët, e freskët dhe në modë

2,300 L

I passhëm përmes paraporositjeje

Specifikim:

Materiali: Material i papërshkueshëm nga zjarri ABS + aliazh + akrilik

Hyrja: 5V / 2A 9V / 2A 12V / 1.5A

Dalja: 5W / 7.5W / 10W / 15W (MAX)

Pesha neto: 105g (pjesa e daljes) 165 (pjesa e panelit të instrumentit)

Madhësia: 96.70 * 88.17 * 54 mm

Specifikimet e mbështetjes: Modele të karikimit pa tel Qi

Ndërfaqja e hyrjes: Type-C

Vendndodhja e instalimit: modeli i daljes, modeli i panelit të instrumentit

Metoda e hapjes dhe mbylljes: lidhja e gravitetit

Kërkesat e karikuesit të makinës: Karikuesi i makinës QC3.0

Distanca e karikimit: 8 mm

Madhësia e telefonit celular të zbatueshëm: 4,5 inç deri në 6,8 inç

Skena e zbatueshme: dalja e ajrit

SHOPPING CART

close