, , ,

Karikues Baseus Quick Charge


Karikues Baseus Quick Charge

• Karikues me prizë USB (EU)

• E përkryer për udhëtime – Përshtatësi është kompakt, i lehtë dhe i lëvizshëm

• Rrymë e fortë dhe pajtueshmëri me shumicën e karikuesve 

• Teknologjia Quick Charge 3.0 – Performancë e shpejtë dhe e qëndrueshme 

• I papërshkueshëm nga zjarri, rezistent ndaj temperaturës dhe ngadalësues inflamator.

• Mbrojtja nga mbirryma, mbinxehja, mbingarkesa dhe dizajni i optimizuar i qarkut.

• Njeh pajisjen elektronike dhe maksimizon efikasitetin e karikimit.

• Përshtatet për t’u përdorur në vende të ndryshme.

1,290 L

Emri i markës: BASEUS

Fuqia maksimale e daljes: 20 W

Ndërfaqja e daljes: USB

Ndërfaqja e daljes: 12V / 2A

Karikues celular për iPhone X / 8/8 Plus / 7 / 7Plus / 6 / 6S Plus / 6 / 5S / 5 / 5C / SE

për iPad Mini 2/3/4, iPad Air Series, Google Nexus 5 / Nexus 6P / Pixel

Samsung Galxy S9 / S9 + / S8 / S8 + / S7 / S6 / Edge / Note 6/5/4/3 / J3

Xiaomi,iPhone,Huawei,  Sony,  Nokia

SHOPPING CART

close