, , , ,

Kamer Sigurie IMILAB EC4


Kamer Sigurie IMILAB EC4

– Thuajini lamtumirë karikimit të vazhdueshëm dhe përshëndetje teknologjisë së kursimit të baterisë me kamerën e baterisë EC4 .

– Imilab EC4, një kamerë inovative e sigurisë në shtëpi mund të karikojë plotësisht përmes baterisë së ringarkueshme të integruar 5200 mAh ose përmes panelit diellor opsional.

– Një karikim i vetëm mund të zgjasë me muaj me bateri – ose mund të mos keni nevojë të rikarikoni fare me panelin diellor!

9,500 L

Karakteristikat e kamerës së jashtme me valë IMILAB EC4:

– Bateri e ringarkueshme e integruar 5200 mAh

– Paneli diellor opsional

– IP66 I papërshkueshëm nga moti

– Transmetim i drejtpërdrejtë jashtëzakonisht i rrjedhshëm me 4 megapikselë

– Njohja e fytyrës me AI dhe zbulimi lokal i njeriut

– Shikim nate me ngjyra të plota

– Zonë e personalizueshme e aktivitetit

– Ndjeshmëria e rregullueshme PIR

– Shkarkoni aplikacionin IMILAB Home për kontrollin e aplikacionit celular

– Opsionet e shumë ruajtjes – Ruajtja në renë kompjuterike dhe ruajtja e kartës lokale të mikroSD-së

– Kompresimi i videos H.265/H.264

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , , ,

SHOPPING CART

close