,

Genius Mouse DX-520 (Me Kabull)

Availability:

S’ka stok


Mouse Genius funksionon per PC dhe Laptop dhe lidhet me kabull me koke usb.

Mouse optical i shpejt dhe praktik ne perdorim.

Kabull me gjatesi 1.5m.

Vjen per ju ne cmim oferte per vetem 390 L

590 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close