-22%
, , ,

EARLDOM 3IN1 FOLDABLE WIRELESS STAND


-Karikues wireless 3 në 1 i palosshëm nga Earldom

-Qëndrim karikimi pa tela me shumë funksione 3 në 1 për Apple iPhone, Watch dhe Airpods.

-Mbështjellësi i karikuesit me valë i përputhshëm për të gjithë telefonat inteligjentë më të fundit që mbështesin karikimin me valë.

-Karikoni shumë pajisje në të njëjtën kohë.

-Ky është stacioni i përsosur i karikimit  për Apple dhe Android.

1,800 L 2,300 L

-Çfarë ka në kuti :

-Qëndrim karikimi me valë me shumë funksione 1 x 3 në 1.

-1 x kabllo USB.

SHOPPING CART

close