, , , ,

Adapter Type C USB-C në Audio Aux per Samsung


Përdorni kufjet tuaja të preferuara me adaptorin USB-C në Audio Aux dhe shijoni audio me cilësi të lartë. Përshtatësi mbështet dalje deri në 24bit / 192kHz, kështu që muzika juaj del me tonet që ju doni të dëgjoni.

Përshtatës Audio Aux i tipit C në 3.5 mm
Përmasat: 11,15 x 7,3 x 92,8 mm, pesha 3,17 g
Përshtatës i konvertimit të kufjeve USB Type-C në 3.5 mm
Përshtatësi i konvertimit të kufjeve 3.5 mm
24bit / 192kHz 100dB SNR, Zbulimi i veshit të veshit, Zbulimi i rezistencës
Përfshihet në kuti: Përshtatës + Kartë garancie
Modele të përputhshëm: Galaxy S10 / S10e / S10 +, Galaxy Note10 / Note10 +, Galaxy A90 (5G), Galaxy A60, Galaxy Tab S6

600 L

SHOPPING CART

close