Borrego Projector Smart2


Borrego Projector Smart2 

Kinema në shtëpi, argëtim, edukim në fëmijërinë e hershme, video konferencë, mësimdhënie në internet

Ky projektor inteligjent është një pajisje e shkëlqyer që ju lejon të shikoni filma HD, me rezolucion origjinal 1280*720P dhe shkëlqim prej 120 ANSI lumens.

Nuk ka nevojë të lidhni asnjë pajisje me të, thjesht lidheni atë me WI-FI për të hyrë në shërbimet e transmetimit në internet dhe për të ekzekutuar aplikacionet në mënyrë të përsosur, mbështet Netflix, Prime Video dhe YouTube dhe më shumë.

Uniqe desigen i jep mundësinë të rrotullohet 180*.

Altoparlantët e integruar e çojnë zhytjen e audios në nivelin tjetër. Nuk ka nevojë për sisteme të jashtme të zërit.

 Sistemi operativ i projektorit CPU Android 11.0 Quad-core ARM Cortex-A53 GPU Mali-G31 mbështet OpenGL ES3.2, Vulkan 1.1 dhe OpenCL2.0

 Hapësirë ​​ruajtëse (ROM) 8G (opsionale 16/32/64 GB)

Rezolucion 4K

WIFI  2,4G/5G

BT5

Teknika e projektimit 2,69 inç

Ekran LCD TFT Rezolucioni origjinal 1280*720P

Rezolucioni i mbështetur ±8PL (Temperatura 00KK) e mbështetur 720P 120 ANSI lumens

Raporti i kontrastit 1500:1

Raporti i pamjes 16:9 & 4:3

Mbështetje gjuhësore për shumë gjuhë 

Distanca e projektimit 1,2-4M

Distanca optimale e projektimit 1,68M

Madhësia e projektimit 40-130 inç

Dekodimi  skedarit video me format të plotë duke përfshirë HEVC/VP9/AVS2/AVC 4K@30fps dhe MPEG1/MPEG2/AV1 1080

9,500 L


Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close