,

Apple TV BOX

4 GB Ram/64 GB Memorie8GB Ram / 128 GB Memorie

Apple TV BOX

► Apple TV 4K (gjenerata e 3-të) sjell më të mirën e televizorit së bashku me pajisjet dhe shërbimet tuaja të preferuara Apple

► Duke përfshirë përvojën e re FaceTime në TV. Fusnote Me 4K Dolby Vision, HDR10+ dhe Dolby Atmos, ai ofron një përvojë vërtet kinematografike në ekranin tuaj .Mund të shijoni përmbajtje nga Apple TV+, Apple Music, Apple Arcade, Apple Fitness+ dhe Photos, si dhe Prime Video, Netflix dhe Disney+, dhe kanale të drejtpërdrejta nga Hulu, YouTube TV dhe Sling TV.

► Telekomanda e përfshirë Siri (gjenerata e tretë) me USB-C e bën të lehtë kontrollin e Apple TV 4K duke përdorur tastierën e klikimit të aktivizuar me prekje ose thjesht zërin tuaj — dhe nëse mungon, tani mund ta gjeni shpejt me iPhone tuaj. Apple TV 4K funksionon gjithashtu si një qendër e zgjuar e shtëpisë, duke ju lejuar të lidheni dhe të kontrolloni të gjithë aksesorët tuaj të preferuar të shtëpisë inteligjente. 

► Apple TV 4K (Wi-Fi) vjen i pajisur me 64 GB hapësirë ​​ruajtëse dhe Apple TV 4K (Wi-Fi + Ethernet) vjen me 128 GB hapësirë ​​ruajtëse dhe mbështetje për rrjetin Thread. 

16,900 L19,900 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori: ,

SHOPPING CART

close