-26%
,

Professional gaming headset


Specifikimet:
Modeli: ONIKUMA K8
Madhësia e altoparlantit: 50 mm
Ndjeshmëria: 105 +/- 3db
Mikrofoni: 6.0 * 2.7 mm
Impedanca: 32Ω +/- 15%
Gjatësia e kabllit: 2.2M +/- 15%
Direktiviteti: Omi-drejtues
Impedanca e mikrofonit: 2.2k
Diapazoni i frekuencës: 20Hz-20 KHz
Tensioni LED i Punës: DC5V
Ndjeshmëria e mikrofonit: -38 +/- 1dB
Rryma e punës: kufje Jack: USB + 3.5 mm 4Pin
Gjatësia e kabllit: Përafër. 2.2m / 7.22ft
Madhësia e paketës: 17.5 * 9.8 * 21.3cm /6.8*3.85*8.38in
Pesha e paketimit: 472g / 1.04Lb
Përmbajtja e paketës
1 x kufje lojrash Xbox One
1 x Kabllo Splitter
1 x Manual përdoruesi

2,500 L 3,400 L

Cilësia e tingullit

Kjo cilësi e zërit të kufjeve të lojrave është shumë e saktë.

Shpërthimet, të shtënat me armë dhe efektet zanore me të vërtetë lulëzojnë me trimëri.

Drejtuesit e fuqishëm të zërit janë të bollshëm dhe mund t’ju japin një goditje të këndshme që do t’ju bëjë të ndiheni sikur të jeni brenda vetë lojës.

Ky vëllim i kufjeve të lojërave Xbox One është shumë i fortë ose i butë.

Drita e Led

Do të dukeni shumë elegant me dizajnin e bukur dhe ndriçimin e shkëlqyeshëm LED që del nga brendësia e tij.

Përgjimet e buta

Me përshtatje të fortë dhe komode që ofrojnë këto kufje, izolimi që ato ofrojnë është i patëmetë.

Këto kufje kanë një përshtatje të shkëlqyeshme me aftësinë e tyre për t’u shtrirë dhe shiritin e tyre të rregullueshëm që rrëshqet lart.

Jastëkët e veshit dhe jastëku i shiritit të kokës janë shumë të rehatshëm.

Ato janë më të buta dhe më të trasha siç tregojnë fotografitë. E përsosur për seanca të gjata lojrash.

SHOPPING CART

close