-33%
, ,

Kufje AWEI L3


-Bluetooth: Transmetoni muzikë pa tel nga telefoni inteligjent, tableti ose laptopi në pajisjen tuaj të aktivizuar me Bluetooth.

-Mikrofoni për anulimin e zhurmës: Mikrofoni i anulimit të tingullit të kufjeve bllokon zhurmën e padëshiruar për një këndim të pastër, sa herë që e dëgjoni, mund të shijoni muzikën tuaj.

-Materiale të qëndrueshme: Kufjet janë bërë nga material abs me cilësi të lartë, i cili është i qëndrueshëm dhe nuk thyhet lehtë. mund të përdoret për një kohë të gjatë.

1,000 L 1,500 L

-Gjatësia e linjës: 1.2 metra

– Priza: 3.5 mm e veshur me ar

– Impedanca e bririt: 16 ohm

-Me kontroll të linjës së veshit

– Gama e përgjigjes së frekuencës: 20 deri në 20000 Hz

-Përshkrimi i funksionit të kontrollit të linjës: përgjigjuni telefonit, rritja e volumit dhe zbritja

-Sistemi i kanaleve: Zë stereo

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close