, ,

Bateri Baseus për iPhone Xs


Bateri Baseus për iPhone Xs

• Siç e dimë të gjithë, një bateri e smartfonit ka një jetëgjatësi të kufizuar, e cila ndërhyn shumë në përdorimin e përditshëm të telefonit.

• Bateria e markës Baseus është krijuar duke pasur parasysh nevojat tuaja. Nuk keni më nevojë të blini një smartphone të ri çdo 2-3 vjet, thjesht zëvendësoni baterinë tuaj të vjetër me një të re.

• Bateria përmban kapacitetin standard të origjinalit nga Apple. Përveç kësaj, bateria ka mbrojtje të integruar kundër mbingarkimit.

• Bateria litium e markës Baseus funksionon në dy cikle dhe ka një sistem të integruar të mbrojtjes nga mbingarkesa. Falë tij nuk duhet të shqetësoheni për dëmtimin e telefonit gjatë karikimit.

• Montimi i baterisë në telefonin tuaj është shumë i thjeshtë dhe intuitiv. Mund ta bëni vetë duke përdorur mjetet e duhura.

• Bateria është projektuar me vëmendje deri në detajet më të vogla. Ai do të zëvendësojë në mënyrë të përkryer baterinë origjinale në telefonin tuaj.

• Kapaciteti i baterisë gjithashtu nuk është i ndryshëm nga ai fillestar i iPhone.

2,990 L

Prodhuesi – Baseus

Modeli – ACCB-AIPXS

Pajtueshmëria – iPhone XS

Kapaciteti – 2658 mAh

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close