-16%
, ,

Android TV BOX HK1 RBOX X4S Android 11 8 K

4 GB Ram/64 GB Memorie4GB Ram/128Gb Memorie4GB Ram/32GB Memorie

Android TV BOX HK1 RBOX X4S Android 11 8 K – Super i shpejt

-CPU: Amlogic S905X4 Quad Core ARM Cortex A55;

-GPU: ARM Mali-G31MP;

– OS: Android 11.0;

-Mbështetje H.265, video 8K, 4K@60fps, HD 2.1, USB3.0;

-Mbështetje: 10/100M Ethernet, 2.4 & 5G Dual Wifi, BT4.0;

-Mbështetje: Youtube HD 4K, Wallpaper e ndryshueshme;

– Mbështetje për përmirësimin me valë (OTA).

Ekzistojnë 3 opsione për HK1 RBOX X4S:

A: 4 GB + 32 GB + 2.4 dhe 5 GHz Wifi + BT 4.1

B: 4 GB + 64 GB + 2.4 dhe 5 GHz Wifi + BT 4.1

C: 4 GB + 128 GB + 2.4 dhe 5 GHz Wifi + BT 4.1

4,800 L6,000 L

SHOPPING CART

close