-25%

Android Box TX9 Pro 6K Ultra HD

2GB Ram/16 GB Memorie4 GB Ram/64 GB Memorie4GB Ram/32GB Memorie

Android Box TX9 Pro 6K Ultra HD

* TX9 PRO, Android TV Box është një kuti televizive Android

* Është një model i popullarizuar dhe është ndër zgjedhjet më të mira të blerësve

* Kjo është kryesisht për shkak të specifikave të pabesueshme të larta që premton të ofrojë.

* Duhet të themi se performanca është mjaft e mirë në krahasim me android box-et  e tjera.

* Mbështet WiFi Dual Band 5 GHz, gjë që është mjaft mahnitëse për t’u parë në këtë kuti televizive me buxhet të ulët.

* Gjithashtu, tx9 pro funksionon me një procesor të fuqishëm Amlogic S912 dhe 4 GB RAM DDR3. 

* Vjen me Android 12

2,490 L3,290 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori:

SHOPPING CART

close