, ,

Air mouse Wireless Remote Control Keyboard


Sot sjellim per ju telekomanden me wireless e cila vjen ne dy funksione,si telekomande e thjesht dhe si tastier.

Shume praktike per ata qe kane smart tv, android tv box apo projektor.

Kerkoni ne google apo ne youtube duke shkruajtur nga tastiera(e cila ka 57 butona),  dhe jo si me telekomandat e tjera te lodhshme qe duhet ti kerkosh shkronjat nje e nga nje.

Funksionon dhe per PC/HTPC, laptop,computer etj… .

Me wireless 2.4 GHz,lidhje me e shpejte dhe e qendrueshme. Bllokim kunder nderhyrjeve.

Distanca e kontrollimit me e madhe se 10m.

Bateri 300mAh te ri-karikueshme.

Ne paketim gjeni; 1 telekomande, 1 usb wireless dhe fishin e karikimit.

1,790 L

SHOPPING CART

close