, , ,

Amazfit Verge Lite Smartwatch


Xiaomi mendon gjithmone per te gjitha shtresat e shoqerise dhe kete here vjen me oren smart ekonomike Amazifit Verge Lite.

Ora ka ekran 1.3” amoled display,me shikim panoramik per informacionet e rendesishme.

Me bateri qe shkon deri ne 450 mAh e cila zgjat deri ne 20 dite perdorim.

Me chip 28nm nga kompania Sony i cili jep konsumim shume te ulet bateris kur jeni duke perdorur GPS, deri ne 40 ore perdorim GPS.

GPS+GLONASS te instaluar.

Shumellojshmeri sportesh te instaluara.

Monitorim per zemren,madje ju lajmeron duke bere dridhje nese shikon anomali.

Monitorim per gjumin, duke rregjistruar te gjitha shqetesimet qe mund te keni gjate gjumit.

Njoftime te shumta si psh; sms,telefonata, email apo dhe nga programet qe keni ne smartphonen tuaj,shfaqen te gjitha ne ekranin e ores.

Mund te kontrolloni dhe muziken direkt nga ora.

Ora eshte me trup plastik dhe me rripa me teknologjin me te mire per pastertin,ndaj ndihen me te lemuara dhe shume rezistente nga pa-pastartite.

Mund te lidhet me te gjitha sistemet operative.

6,990 L

SHOPPING CART

close