-13%
,

Android TV Box Smart Tanix A3


Android TV Box ne shitje  Smart Tanix A3

• Mund të gjeni lehtësisht transmetimet tuaja të preferuara të drejtpërdrejta

• Konfigurim i ri  HTV i përmirësuar,  me cilësi të lartë, memorie të madhe 2G RAM + 16G ROM, mund të ruajë një numër të madh softuerësh aplikacioni, që funksionojnë më shpejt dhe më shumë se kutitë e tjera

• Kutia e televizorit miraton çip me cilësi të lartë, procesorin CPU A53, përmirësimin e ri të harduerit, më të shpejtë, më me definicion të lartë, më të qëndrueshëm

• Kënaqësi vizuale Ultra HD 4K 3D

• Mbështet teknologjinë e dekodimit H.265 HEVC dhe e pajisur me WIFI

• Përjetoni cilësinë e vërtetë të figurës

2,590 L 2,990 L

– Mbështet sistemin operativ Android 7.1.2 me ARM Cortex A53.

– Mbështet IPTV (Interactive Personality TV) për t’u lidhur me tuajin.

– Mbështet dy lidhës pritës USB 2.0 me rrymë maksimale të daljes 2A/5V

– Përmirësimi i softuerit nëpërmjet USB dhe OTA.

– Mbështet tre formate kryesore HD: VC-1, H.265, MPEG-2/4 dhe shumë formate të tjera normale si MPEG-1/MPEG-4/DIVX/-REALMEDIA etj.

– Formatet e videove përfshijnë AVI/RM/RMVB/TS/VOB/MKV/MOV/ISO/WMV/ASF/FLV/DAT/MPEG

– Formatet e fotografive përfshijnë HD JEPG/BMP/GIF/PNG/TIFF

– Formatet audio përfshijnë MP3, WMA, WAV dhe kështu me radhë

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close