XO – W3 Pro Smart Watch


XO – W3 Pro Smart Watch

• Kjo orë inteligjente mund të përdoret për Android dhe iPhone 

• Veçoritë e thirrjes dhe përgjigjes, njoftimet për WA, Wechat, IG, FB, Twitter dhe media të tjera sociale

• Ekran i gjerë 1.36 inç 390 x 390 px, ekran HD me kornizë të hollë, me ngjyra dhe i qartë

• Shpejtësia e rifreskimit 60 Hz

• Jetëgjatësia e baterisë 3-4 ditë për përdorim normal 

• Modalitete të shumta sportive që mund të përshtaten pothuajse në të gjitha aktivitetet sportive 

• Funksioni i shëndetit për të matur rrahjet e zemrës 24-orëshe, oksigjenin e gjakut, presionin e gjakut, monitorimin e cilësisë së gjumit, numërimin e kalorive etj

• Më shumë se 50 opsione të faqes së orës që mund të zgjidhen sipas disponimit tuaj

• IP68 i papërshkueshëm nga uji. Rezistent ndaj spërkatjeve të ujit për shembull kur lani duart ose bie shi, not, nuk rekomandohet për zhytje

• Karikimi me valë magnetike

• Rripi sportiv mund të përshtatet me një rrip ore 46 mm ose të ngjashme

4,490 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close