-27%
, , ,

Kamer Xiaomi per ambjent te brendeshem Xiaovv Q1 In Door 1080 IP Camera

Availability:

S’ka stok


Xiaovv eshte pjese e brandit te njohur Xiaomi dhe sjellin per ju kameren Q1.

Lidhet me WIFI pa patur nevojen e kabujve te bezdisshem, dhe ndryshe nga kamerat e tjera ka te instaluar antena ne brendesi dhe WIFI mode per te reduktuar vendin e USB e cila ndikon ne energji dhe rregjistrim.

Lidhja behet me te gjitha sistemet operative.

Me teknologjine Voice Intercom dhe 3D digital per reduktimin e zhurmave te instaluar, nuk ka rendesi se ku ndodheni,mund te degjoni,te shikoni madje edhe te flisni nepermjet kameres,mjafton te keni nje smarphone dhe programin V380 PRO te instaluar.Madje kjo teknologji mundeson qe kamera te perdoret fare thjesht edhe si monitor per bebe.

Me cilesi imazhi 200W HD dhe video 1080p.

Infrared per shikimin naten.

Automatic loop recording bene te mundur qe kur ndryshon pamja e ekranit,psh nese e lyejn me boje kameren ose i vendosin letra lart,ju dergon alarm ne telefon qe ta kuptoni qe po ndodh dicka jo normale.

Lajmerim inteligjent me tinguj kur shikon anomali,psh levizje te dyshimta qe mund te behen ne shtepine apo biznesin tuaj.

Kamera ka motorr inteligjent dhe bene nje rrotullim te plot pa zhurem prej 360°,duke ju dhene mundesin mos te humbisni asnje kend pa shikuar.

Rregjistrimet live mund ti vendosni ne cloud ose ne karte memorie jo me te madhe se 128g.Deri ne 30 dite rregjistrim.

3,990 L 5,490 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close