-20%
, , ,

Xiaomi Watch S1


Për ata që duan një orë inteligjente që ofron një përvojë të mirë harduerike dhe softuerike, Watch S1 është e përshtatshme per ju.

Orë inteligjente klasike, ekselencë e punuar me mjeshtëri

Xhami  është jashtëzakonisht i fortë dhe rezistent ndaj konsumit

Rrip lëkure rezistent ndaj papastërtive dhe i lehtë per t’u pastruar

Ndërtuar me teknologji të avancuar

Rezistent ndaj ujit

24 orë monitorim i rrahjeve të zemrës

Monitorim i oksigjenit

Monitorim i gjumit

Zbulim i stresit

Ushtrime frymëmarrje

Bateri afatgjatë

117 mënyra stërvitje

Jo vetëm partneri juaj i biznesit, por edhe shoku juaj i stërvitjes!

Voice assistant

17,500 L 21,990 L

Emri i produktit : Xiaomi Watch S1

Materiale : Xham safir + kuti çeliku inox

Materiali i rripit : Lëkurë /Fluorogome

Dimensionet e produktit : 46.5mmx46.5mmx11mm (pa përfshirë rripin dhe zgjatimet lokale)

Ekrani : Ekran AMOLED 1,43″.

Rezolucioni i ekranit : 466×466

Rrip me gjatësi të rregullueshme : 165.1mm-225.1mm (lëkurë); 149,8 mm-233,8 mm (fluorogome)

Kapaciteti i baterisë : 470 mAh

Lloji i Baterisë : Bateri polimer litium-jon

Temperatura e funksionimit : -10℃-45℃

Vlerësimi i rezistencës ndaj ujit : 5 ATM

Standardet e zbatuara : GB/T 30106-2013

Sensorët : Sensori i rrahjeve të zemrës (me sensor oksigjeni në gjak), akselerometër, xhiroskop, sensor gjeomagnetik, sensor atmosferik, sensor i dritës së ambientit

Porta e karikimit : Karikimi me wireless

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close