,

Xiaomi Watch 2 Lite


Xiaomi Watch 2 Lite

• Kaloni lirshëm midis mbi 100 Wallpaper të orës – Shumë kombinime të modës për t’u përshtatur me disponimin dhe veshjen tuaj të ditës

• Mbi 100 mënyra stërvitjeje – Ndiqni ushtrimet tuaja si një ekspert

• 17 mënyra profesionale, duke përfshirë HIIT dhe Yoga për t’ju ndihmuar të arrini qëllimin tuaj të fitnesit që dëshironi

• 100 mënyra të zgjatura stërvitjeje që do t’ju ofrojnë më shumë opsione

• Çip GPS me precizion të lartë – Mbështet katër sistemet kryesore të pozicionimit global

• Çipi i integruar GNSS vjen me performancë të përmirësuar për gjurmim e të saktë të pozicionit

• Matja e oksigjenit në gjak – Niveli i ngopjes së oksigjenit në gjak (SpO2) tregon sasinë e oksigjenit në gjak

• Merrni një matje SpO2 në çdo kohë dhe kudo për një qetësi shpirtërore

• Mbështet gjurmimin e vazhdueshëm të SpO2 gjatë gjumit

• Ndjekja 24-orë e rrahjeve të zemrës – Sensori PPG i integruar me precizion të lartë për të gjurmuar rrahjet e zemrës suaj 24 orë në ditë. Dërgon alarm kur zbulohet një ritëm jonormal i zemrës 

• 5 ATM Rezistencë ndaj ujit – Përdoret në dush dhe pishinë.

4,990 L

Specifikimet:

Marka Xiaomi

Ngjyra e zezë

Madhësia e ekranit 1,55 inç

GPS me veçori të veçanta

Forma katrore

Jetëgjatësia e baterisë – 10.0, 5.0 ditë

Teknologjia e lidhjes – Bluetooth

Rezistent ndaj ujit

Yoga sportive, fitnes

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close