, , , ,

Xiaomi Tablet Redmi Pad

4GB Ram/128Gb Memorie6GB Ram / 128 GB Memorie

Xiaomi Tablet Redmi Pad .

Tablet i ri ne kuti me 1 Vite Garanci 

Dy opsione 

4 GB RAM 128 GB Memorie

6 GB ram 128 GB Memorie 

Xiaomi Redmi Pad: Punoni, luani, Përsëriteni: Me dizajnin e tij ergonomik, Xiaomi Redmi Pad 4 128 gri grafit ofron një kontroll të shkëlqyer për t’ju shoqëruar kudo që të shkoni. Është tableti ideal për të përmbushur nevojat e ekipeve tuaja. Përdorni çdo moment, thjesht ndani të gjithë skedarët tuaj, shkëmbeni me punonjësit tuaj, eksploroni dhe qëndroni të lidhur. Zbuloni dizajnin e thjeshtë por elegant.

Performancë e përmirësuar audiovizive: shikoni përmbajtjen tuaj dhe shijoni një përvojë gjithëpërfshirëse. Shijoni përmbajtjen tuaj direkt nga Xiaomi Redmi Pad. Me ekranin e tij të madh 2K (10,61 inç), performancën e zërit Dolby Atmos dhe katër altoparlantët, mund të luani, transmetoni dhe shijoni videot tuaja.

Rehati e lartë për sytë tuaj: për të shmangur lodhjen e syve, kaloni në modalitetin e errët për të zvogëluar tendosjen e syve. Mund ta aktivizoni gjatë gjithë ditës ose ta aktivizoni para gjumit për t’i lënë sytë tuaj të pushojnë. Gjithashtu do të kursejë baterinë. Aktivizoni dhe çaktivizoni drejtpërdrejt përmes tastit të shkurtores.

Procesori MediaTek Helio G99, memorie e zgjerueshme 128 GB, një përqendrim teknologjie: ky tablet përmban një procesor MediaTek Helio G99 për të optimizuar funksionimin e brendshëm dhe për të lëngëzuar ekranin e aplikacioneve tuaja. Me 128 GB memorie të zgjerueshme nëpërmjet kartës micro SD, ju mund të ruani të gjithë botën tuaj multimediale.

Lidhshmëria, një dizajn i rehatshëm. Lidhja Wi-Fi e integruar 802.11ac: lidheni me një pikë të nxehtë, në rrjetin pa tel të një miku, printoni me valë në një printer të përputhshëm. Nëse ruteri juaj i modemit është i pajtueshëm, mund të shfletoni me shpejtësi shumë të lartë në një distancë më të madhe

Teknologjia e integruar Bluetooth 5.3 për të sinkronizuar pajisjet tuaja të përputhshme (telefon celular, asistent personal). ).

28,500 L30,000 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori: , , , ,

SHOPPING CART

close