-24%
, , , , , ,

Xiaomi Soundbar 30w Home Cinema


Altoparlanta në mur Xiaomi Redmi Soundbar 30W Home Theater  Pajisja e mençur stereo Altoparlant me tel Bluetooth Bluetooth

5,300 L 6,990 L

Karakteristikat:

  Njësi tingulli me dy frekuenca të plota 45×80 mm për tinguj vërtet dhe të këndshëm.

  Ndërfaqe të shumëfishta të pajisjes për lidhje të lehtë.

  Mbështet instalimin e murit dhe sediljes.

  Mbështetja e rishikimit Bluetooth.

  Specifikim:

  Marka: Redmi

  Madhësia: 780 * 64 * 63 mm

  Pesha: 1.5 kg

  Njësia e altoparlantëve: Altoparlantë me frekuencë të plotë të tipit pistë hipoteke 2 * 45×80 mm

  Bluetooth: V5.0

  Fuqia e daljes: 30W

  Përgjigja e frekuencës: 80Hz-20kHz

  Impedanca: 4Ω

  Lidhu: 3.5 mm AUX-in, SPDIF / Bluetooth 5.0

SHOPPING CART

close