, ,

Xiaomi Smart Mi TV 4S 55″ European Version


Ekran IPS LCD shumëngjyrësh 55 inch

Rezolucioni i shkëlqyer 4K

Tingull i plotë dhe i pasur falë altoparlantëve stereo 8W

Telekomandë multifunksionale me kontroll zanor

Mund të montohet edhe në mur falë kornizës metalike

67,900 L

Shijoni një përvojë fantastike shikimi dhe dëgjimi

Ekran me ngjyra të gjalla

Gjëja më e rëndësishme për një televizor është sigurisht cilësia e ekranit. Xiaomi Smart Mi TV 4S sigurisht që nuk zhgënjen në këtë drejtim. Ekrani IPS LCD 55 inç ofron cilësi fantastike 4K për përvojën më të mirë të shikimit. Drita e drejtpërdrejtë e prapme, këndi i shikimit 178°, shpejtësia e rifreskimit prej 60 Hz, shkëlqimi 330 cd/m² dhe koha e reagimit dinamik prej 8 ms e bëjnë Xiaomi Smart Mi TV 4S një televizor inteligjent premium. Falë dy altoparlantëve stereo 8W dhe mbështetjes audio Dolby dhe dekodimit DTS-HD, Xiaomi Smart Mi TV 4S prodhon një tingull çmendurisht të plotë dhe ju mund të shijoni një përvojë fantastike shikimi dhe dëgjimi!

Performancë e qetë dhe e lehtë për t’u përdorur

Smart TV është i shpejtë falë procesorit të integruar Quad Core 1.5Hz Amlogic Cortex-A53 të kombinuar me 2GB RAM dhe 8GB memorie të brendshme. Sistemi përdor Android TV 9.0 Pie më të fundit. Ju gjithashtu keni akses në Google Chromecast të integruar, Google Assistant, Google Play dhe Youtube. Ky është versioni evropian, i cili bën të mundur shikimin e Netflix. Televizori ka gjithashtu një DVB-S2 të trefishtë, një DVB-C dhe një sintonizues DVB-T2.

Telekomanda e përfshirë ka infra të kuqe, Bluetooth, Mi Touch dhe aftësinë për të kryer komanda zanore. Telekomanda mund të përdoret edhe për pajisje të tjera Xiaomi Smart dhe për këtë arsye është shumëfunksionale! Falë ndërfaqes inteligjente të bazuar në Android Patchwal me teknologjinë Deep Learning AI, Xiaomi Smart Mi TV 4S mëson për preferencat tuaja dhe gjithmonë ofron përmbajtje të personalizuar të përbërë. Përveç kësaj, televizori inteligjent mund të kontrollohet me asistentin e kontrolluar me zë për komoditet më të madh.

Për shkak se Xiaomi Smart Mi TV 4S vjen me një kornizë metalike, Smart TV mund të montohet në mur për një pamje të hijshme dhe luksoze. Përveç kësaj, televizori gjithashtu mund të vendoset thjesht në një tavolinë ose stendë televizori.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close