-34%
, ,

Xiaomi MI Smart Band 7


Xiaomi Smart Band 7

• Ekrani i mrekullueshëm i madh AMOLED 1,62” debuton në kyçin tuaj të dorës, duke e bërë të lehtë për lexim dhe kontroll

• Dizajn i avancuar i ndërfaqes së përdoruesit

• Paraqitje grafike e avancuar dhe efekte të animacionit

• Kontrolloni “Efektin e trajnimit” për të gjetur vlerësimet për ushtrimet tuaja aerobike ose anaerobe

• Mbështet mbi 110 mënyra sportive

• Shumëllojshmëri mënyrash sportive ju ndihmojnë të mbani një gjurmë të kalorive të djegura, ndryshime të rrahjeve të zemrës dhe kohëzgjatjes së stërvitjes

• Rezistencë ndaj ujit 5 ATM

• Gjurmon rrahjet tuaja të zemrës në kohë reale gjatë gjithë ditës

• Monitoron mënyrën tuaj të gjumit me kujdes dhe saktësi

3,890 L 5,890 L

Specifikimet:

Dimensionet : 46,5 mm x 20,7 mm x 12,25 mm

Pesha: 13.5g

Madhësia: 160 mm-224 mm

Materiali: TPU

Lidhja e rripit: aliazh alumini

Ekran me prekje AMOLED 1,62 inç

Rezolucioni: 192 x 490 piksele, 326 PPI

Shkëlqimi: deri në 500 nits, i rregullueshëm

Xham i temperuar me veshje kundër gjurmëve të gishtërinjve

Sensori me precizion të lartë me 6 boshte dhe sensori i rrahjeve të zemrës PPG me 6 boshte: Akselerometër me 3 boshte me konsum të ulët të energjisë dhe sensori i rrahjeve të zemrës PPG me xhiroskop me 3 boshte

Lloji i karikimit: Karikim magnetik

Koha e karikimit: ≤2 orë

Kapaciteti: 180 mAh

Mbi 110 mënyra fitnesi

Monitorim i rrahjeve të zemrës

Ndjekja e SpO2

Ndjekja e gjumit 

Monitorimi i cilësisë së frymëmarrjes së gjumit

Ndjekja e shëndetit të femrave

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close