, , ,

Xiaomi repeater pro 2


Origjinal Xiaomi WiFi Amplifier Pro 300Mbps WiFi Repeater

Mijia Wifi Signal 2.4G Extender Roteador 2 Mi Router Wireless mi router

1,790 L

Xiaomi Mi WiFi Repeater Pro Extender 300Mbps  Rritja e Sinjalit Rrjeti Wireless Router

Xiaomi Mi WiFi Repeater Pro është krijuar për të zgjeruar mbulimin dhe forcimin e sinjalit WiFi duke përsëritur sinjalin nga routeri pa tel i shtëpisë ose zyrës tuaj dhe duke rishpërndarë. Me shpejtësi deri në 300Mbps dhe të integruara në antena të dyfishta, eliminon zonat e vdekura WiFi dhe ju bën të shijoni transmetimin pa ndërprerje HD, lojërat në internet kudo. Funksionon me çdo router standard WiFi.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , , Etiketë:

SHOPPING CART

close