,

Xiaomi redmi note 9s 4/64

Availability:

S’ka stok


Sistemi i funksionimit: MIUI V11 (Android 10)
Procesor: Octa Core, Qualcomm Snapdragon 720G 2x 2.3 GHz Kryo 465, 6x 1.8 GHz Kryo 465
Grafik: Qualcomm Adreno 618, në 750 MHz
RAM: 4 GB
Hapësira e ruajtjes: 64 GB, e zgjerueshme nga SD në 512 GB
Karta SD: Po
SIM: DualSim

22,000 L

S’ka stok

Xiaomi redmi note 9s 4/64 :

Kategoria: Telefona te rinj

Lloji i kartës: Nano SIM / Nano SIM – Micro SD
Gjuha: shumë gjuhë (Përfshin Spanjisht dhe Portugeze)
Dyqani i Luaj: Po
Karakteristikat: Ekran i plotë 6,67
Përkufizimi: Full HD +
Rezolucioni: 1080 x 2400 pixel
Dendësia: 395 ppi
Kontrasti: 1500: 1 (tipi)
Kamera e përparme në ekran 16 MP: hapja 1.0μm, f / 2.48
Kamera primare: 48 MP + 8 MP + 5 MP + 2 MP
Blic: Po, Blic i Dyfishtë
Kamera primare me rezolucion ultra të lartë 48MP: sensori 1/2 “, hapje FOV 79 ° f / 1.79, lente 6 copë, AF 1.6μm Super Pixel 4-në-1, madhësia pixel 0.8μm
Kamera ultra me kënd të gjerë 8MP: 1.12μm, hapje fov 119 °, f / 2.2
Kamera makro 5MP: 1.12μm, hapje f / 2.4, AF (2cm-10cm)
Kamera me thellësi 2MP: 1.75μm, hapje f / 2.4
Rezolucioni i videos: Deri në 4K / 30fps
Imazhe: gif, jpeg, png,