-11%
, , , ,

Xiaomi Redmi Note 11 i ri ne kuti

4GB Ram/128Gb Memorie6GB Ram / 128 GB Memorie

Xiaomi Redmi Note 11 6 /128 GB

I ri ne kuti 1 vit garanci nga Xiaomi

>CPU———–Snapdragon 680 octa Core

> Ekran——– 6,43 inç FHD+ AMOLED DotDisplay; Shkalla e rifreskimit 90 Hz; Shpejtësia e kampionimit me prekje 120 Hz; 2400×1080

>RAM+ROM– 6GB+128GB

> Kamera —— 50MP + 8MP + 2MP + 2MP AI katër kamera e pasme, 13MP kamera e përparme

> Bateria —— Bateri 5000 mAh (type), karikim i shpejtë 33W Pro

> OS———— Versioni global, MIUI 13 i bazuar në Android 11, mbështet përditësimin OTA dhe gjuhë të shumta

>Të tjera ———-Bluetooth 5.0, GPS, shpejtësia e rifreskimit të ekranit 90 Hz

>Rrjeti —- Netcom i plotë, SIM i dyfishtë + MicroSD

23,500 L25,000 L

SHOPPING CART

close