, , ,

Xiaomi Redmi Airdots Pro 3

Availability:

S’ka stok


Xiaomi Airdots Pro 3 (Imitim)

Airdots Pro 3 ka marrë bazat e duhura dhe shkon më tej se rivalët duke ofruar karikim me wireless dhe karikim të shpejtë. Këto shpërblime të pazakonta i bëjnë ata një zgjedhje të shkëlqyer buxhetore.Me dizajnin e tyre unik, cilësinë e fortë të ndërtimit dhe zërin e shkëlqyeshëm, ato rekomandohen lehtësisht për cdo moshë dhe gjini për t’u blerë!

【Deri në 35dB Hybrid ANC】Anulimi i zhurmës me 3 mënyra mund të zvogëlojë deri në 35dB zhurmën përreth. IPX6 I papërshkueshëm nga uji mund të parandalojë dëmtimin e spërkatjes nga djersa dhe pikat e shiut.

【Jetëgjatësia e baterisë deri në 28 orë】Një karikim ju mban deri në 6 orë kohë dëgjimi me anulimin e zhurmës dhe deri në 28 orë kur shoqërohet me kutinë e karikimit. Redmi Buds 3 Pro suporton karikimin e shpejtë, vetëm 10 minuta karikim mund ta përdorni për 3 orë. Asnjëherë mos kini frikë nga fikja e baterisë.

【Lidhja e dyfishtë e pajisjes】Redmi Buds 3 Pro mund të lidhet me dy pajisje njëkohësisht. Pajisjet përfshijnë telefonat , tabletët, PC-të dhe pajisje të tjera.

【Karikim me Wireless】Redmi Buds 3 Pro është i përshtatshëm me karikuesit e certifikuar nga Qi.

【Gjeni kufjen tuaj】 Mos u shqetësoni për humbjen e kufjeve, për sa kohë kufja juaj është e lidhur me Bluetooth, ju mund ta gjeni kufjen tuaj përmes sistemit MIUI.

1,390 L

S’ka stok

Specifikat:

Lidhja Wireless : Bluetooth 5.2

Pesha e një kufje : 46g

Pesha totale bashkë me kutinë e karikimit : 51g

Koha e bisedës : 5 orë

Kohëzgjatja e baterisë bashkë me kutinë e karikimit : rreth 30 orë

Kapaciteti i baterise i nje kufje : 43mAh

Kapaciteti i baterisë i kutisë së karikimit : 600mAh

Madhësia e kufjeve :28*16*21mm

Madhësia e kutisë së karikimit : 65*42*32mm

Headphone charging time:about 1.5 hours

Distanca e komunikimit :10 m

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,