-29%
, , , ,

Xiaomi Redmi A1


Xiaomi Redmi A1 i ri kuti 1 Vit garanci

telefon i ri ne shitje

2 Gb ram 32 GB Memorie

Ekrani i madh dhe i pastër kristal 6,52 inç HD+ ofron një përvojë vizuale mbresëlënëse kur shikoni filma dhe luani lojëra.

Me një bateri të fuqishme (5000 mAh) dhe funksionin e karikimit të shpejtë (10 W) keni lëng gjatë gjithë ditës. Mos u shqetëso më kurrë për nivelin e baterisë!

pasi Redmi A1 ka një dizajn trendi, të sheshtë, të disponueshëm në të zezë, jeshile dhe blu delikate. Pjesa e pasme me teksturë ka një pamje premium, është rezistente ndaj gjurmëve të gishtave dhe e rehatshme për t’u mbajtur për një kohë të gjatë.

Sistemi i pasmë i kamerës së dyfishtë 8 megapiksel përmban algoritme inteligjente të përpunimit të imazhit që ju lejojnë të kapni të gjitha historitë tuaja.

Modaliteti HDR mund të jetë shumë i dobishëm kur shkrepni në situata me kontrast të lartë për të arritur ekuilibrin e saktë të ekspozimit.

9,900 L 14,000 L

SHOPPING CART

close