,

Xiaomi redmi 9T 4/128

Availability:

S’ka stok


Xiaomi Redmi Note 9T

Kategoria: Telefona te rinj

Në ngjyrë vjollcë në të gdhirë është një smartphone Dual SIM me teknologji 5G, 128 GB hapësirë ​​ruajtëse dhe 4 GB RAM, ekran FHD + 6,53 inç, kamera të pasme me kamera të përparme 48 + 2 + 2MP dhe 13MP, procesor MediaTek Dimensity 800U dhe Bateri 5000mAh me karikim të shpejtë 18W.

 

23,000 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close