-9%
, , , ,

Xiaomi Redmi 10A 4/64GB


Xiaomi Redmi 10A 4/64GB

I ri ne kuti 1 Vit garani

Ekrani

Teknologjia: IPS LCD

Ekran me prekje: Ekran me prekje kapacitiv

Ngjyrat e ekranit: 16 milionë

Madhësia e ekranit: 6.53″ – 16.59 cm

Formati i ekranit: 20:9

Raporti ekran ndaj trupit: 81.0%

Rezolucioni i ekranit: 720 x 1600 piksele

specifikimet e kamerës

Kamera e pasme: 13 MP, f/2.2, krahasimi i fazave AF, blic LED, video @1080p/​30fps (kamera 1); 2 MP, f/2.4, thellësia e fushës (kamera 2)

Kamera e përparme: 5 MP, f/2.2, video @1080p/30fps

performancës

SoC: Mediatek Helio G25, 64-bit

CPU: 4x 2.00 GHz Cortex-A53 + 4x 1.50 GHz Cortex-A53

GPU: PowerVR GE8320

RAM: 4 GB

Kujtesa: 64 GB, slot për microSD (i dedikuar, deri në 1 TB)

Sistemi operativ: Android 11.0 (ex works)

komunikimit dhe lidhjes

Navigimi: A-GPS, GLONASS, BeiDou

Modemi: GSM (0,2 Mbps/0,1 Mbps), UMTS, LTE

Brezat e frekuencës: 2G (850/​900/​1800/​1900), 3G (B1/​B2/​B4/​B5/​B8), 4G (B1/​B2/​B3/​B4/​B5/ B7/​B8/​B20/​B28/​B38/​B40/​B41)

Bateria: 5000 mAh, e instaluar përgjithmonë

Fuqia e karikimit: 10 W (USB)

Materiali i shasis: plastikë (mbrapa)

Argjendi

Ndërfaqet: USB Micro-B 2.0 (OTG), fole 3.5 mm, Wi-Fi 4 (WLAN 802.11b/​g/​n), Bluetooth 5.0

sensorë

Sensori i përshpejtimit, sensori i afërsisë, sensori i dritës, sensori i gjurmëve të gishtërinjve (prapa)

Pesha masive

Përmasat: 164.9 x 77 x 9 mm

Pesha: 194g

 

 

Paketim do te gjeni : 

1x Smartphone Xiaomi Redmi 10A 64 GB 4GB RAM

14,500 L 16,000 L

SHOPPING CART

close