, , , ,

Xiaomi Redmi 10 2022 4/128 GB


Xiaomi Redmi 10 2022 4/128 GB

Telefon eshte i ri kuti , version global , 1 vit garanci

[Kamerë katërkëndëshe 50 MP] – Kamera kryesore 50 MP + kënd ultra i gjerë 8 MP + kamera makro 2 MP + kamerë e thellë 2 MP. Me katër kamerën AI, është e pajisur në mënyrë perfekte për çdo situatë. Procesori i tij i përmirësuar i sinjalit të imazhit nxjerr foto me detaje të qarta dhe të qarta.

[Ekran FHD+ 90Hz]: Me një ritëm rifreskimi prej 90 Hz, Redmi 10 2022 rrit përvojën e shikimit dhe bëhet një nga telefonat inteligjentë të aksesueshëm me një ritëm të mirë rifreskimi. Me një ekran 6,5 inç FHD+ me një rezolucion prej 1080p, përdoruesit mund të shijojnë lëngun në ekran çdo ditë.

[Procesori Helio G88]: MediaTek i fuqishëm Helio G88 është optimizuar për t’ju ofruar lojëra të fuqishme 90 Hz, përpunim të përmirësuar të kamerës dhe një përvojë të shpejtë dhe të qetë në gjithçka që bëni.

Bateria 5000 mAh: bateria e madhe ka fuqi të mjaftueshme për të kaluar me lehtësi ditën. Karikoni atë në një kohë të shkurtër me karikim të shpejtë 18 W ose kabllo të kundërt 9W.

[NFC shumëfunksionale] Përputhshmëria me NFC për më shumë komoditet. Nuk ka nevojë të merrni karta shtesë, të kryeni transaksione të sigurta dhe të përdorni transportin publik lehtësisht me telefonin tuaj.

21,000 L

SHOPPING CART

close