,

Xiaomi Poco M3 4/128 GB

Availability:

S’ka stok


  • Xiaomi Poco M3, prodhim i vitit 2020, Funksionon me SIM te dyfishtë (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë). Ka nje ekran me madhesi 6,53 inç dhe rezolucion 1080 x 2340 piksel. CPU: Octa-core (4×2.0 GHz Kryo 260 Gold & 4×1.8 GHz Kryo 260 Silver), Me memorie qe arrin 4/128 GB. kamera te trefishte: 48 MP, f/1.8, (wide), 1/2.0″, 0.8µm, PDAF, Bateria e tij eshte 6000 mAh, e palevizshme, karikohet shpejt 18W. Me përmasa 162.3 x 77.3 x 9.6 mm.

23,500 L

S’ka stok