, , ,

Xiaomi Original Redmi Power Bank

Availability:

S’ka stok


White 20000mAh (Dual USB) (Fast Charging)

Fuqia e madhe 20000mAh, karikim i shpejtë me dy mënyra

Mund të karikojë xiaomi 9 4 herë kur është plot energji dhe ka ende energji të mbetur.

Dy ndërfaqe dalëse USB-A Versioni i shpejtë i bankës së energjisë Redmi ka dy dalje USB-A, dalja e vetme e USB-së mund të rritet në karikim të shpejtë deri në 18W, ndërsa dalja e dyfishtë USB mund të arrijë deri në 5.1V 3.6A, ajo plotëson kërkesën e karikimit për të dy telefonat dhe tabletët.

Ndërfaqja Micro USB & USB-C me hyrje të dyfishtë Pajisjet Android kanë ose ndërfaqe Micro USB ose USB-C, thjesht përdorni kabllon tuaj Android origjinale për të karikuar bankën e energjisë Bateria litium polimer Çipi i qarkut me cilësi të lartë

Mbrojtja e shumëfishtë Mikro USB dhe ndërfaqja e hyrjes dyfishtë USB-C

Pajisjet Android kanë ose ndërfaqe Micro USB ose USB-C, thjesht përdorni kabllon tuaj origjinale Android për të karikuar powerbank.

2,900 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close