, , ,

XIAOMI MI WIRELESS POWER BANK 10000mAh

Availability:

S’ka stok


XIAOMI PLM11ZM 10000 mAh Power Bank Wireless për përdorim të përditshëm

Kuti metalike me forcë të lartë, rezistente ndaj rënieve dhe përplasjeve. Dizajni i harkut lejon një kapje me një dorë për një kapje më të rehatshme

Karikimi me wireless në çdo kohë, kudo.

3 pajisje karikohen njëkohësisht. E pajisur me karikim të shpejtë wireless 10W dhe dy dalje të ndërfaqes me kabull me shpejtësi të lartë 18W me një portë

E Lehtë për t’u përdorur. Telefoni mund të karikohet duke shtypur butonin. Distanca vertikale e zbulimit është 5 mm dhe mund të karikohet me coverin telefonit vendosur.

Mbështetje e ndërfaqes së karikimit të shpejtë me dy drejtime 18W USB-C për të karikuar telefonat celularë, tabletët dhe pajisjet e tjera.

Fuqia e lartë 10000 mah. Duke përdorur bateri polimer litium me cilësi të lartë, furnizimi i madh me energji mund të sigurojë një bateri afatgjatë për pajisjet inteligjente si telefonat celularë, tabletët, kamerat dixhitale etj… .

3,790 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close