, , ,

XIAOMI MI WIFI ROUTER AX1800 (WIFI6)


• Product Model: R-1800

• Chip: QCA 4-core CPU + singlecore NPU

• ROM: 128MB

• RAM: 256MB

• Antenna Type: 4 external antennas

• Wireless Standards: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, 802.3/3u/3ab

• Power Supply: 12V/1A

• Signal Rate: 5GHz up to 1201Mbps;

2.4GHz up to 574Mbps

• Ports: 3 LAN ports 10/100/1000Mbps

+ 1 WAN port 10/100/1000Mbps

• Dual band: 2.5 GHz and 5 GHz

• Wireless Security: WPA-PSK/ WPA2-PSK / WPA3-SAE encryption

PER ME SHUME DETAJE LEXONI PERSHKRIMIN ME POSHTE.

5,990 L

Jeni lodhur nga shkeputja apo mos transmetimi i mire i internetit tuaj?

Tashme me shperndaresin tone te internetit atyre diteve i ka ardhur fundi.

Sjellim per ju shperndaresin e internetit Xiaomi Mi AX1800 nga brandi i njohur Xiaomi.

Ky shperndares interneti vjen me procesor 14nm, 4 antena te fuqishme te pavarura nga njera tjetra dhe me WIFI6 te integruar duke e rritur shpejtesin e shperndarjes me 52% me shume nga shperndaresit e tjere.

Me 5 berthama te integruara nga Qualcomm. 4 berthama nga 1.2 GHz CPU dhe 1 bertham 1.5 GHz NPU.

Me memorie te madhe prej 256mb duke mundesuar lidhje te qendrueshme per 128 aparate njekohesisht.

Ka te integruar gjithashtu edhe; WP3 per siguri me te mire per wifi, lidhje me 2 wifi njekohesisht duke selektuar automatiksht wifi me frekuencen me te mire, IPv6 per teknologjin 5G etj.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close