Xiaomi Mi Smartwatch


Xiaomi Mi Smartwatch

• Ora Xiaomi Mi është një mënyrë e shkëlqyeshme për të mbajtur nën kontroll shëndetin dhe gjendjen tuaj fizike

• Përmban një ekran të madh AMOLED HD 1.39 inç, i pajisur me Corning Gorilla Glass 

• Ekrani në vetvete është shumë i ndritshëm falë nivelit të tij të ndriçimit prej 450 nits

• Lejon të shfaqë qartë thirrjet hyrëse, njoftimet, aftësinë fizike dhe informacione të tjera të rëndësishme

• Mbështet 17 mënyra profesionale stërvitjeje, duke përfshirë triathlon, not dhe HIIT, si dhe 100 mënyra stërvitjeje

• Mund të monitorojë dhe analizojë me saktësi mbi 30 pika kyçe të të dhënave, si rrahjet e zemrës, shpejtësinë dhe kaloritë e djegura

• Përmban një çip GPS të nivelit të lartë me katër mënyra për të regjistruar me saktësi lëvizjet tuaja

• Vjen me një testues plotësisht të ri të oksigjenit në gjak për të kontrolluar gjendjen tuaj shëndetësore në çdo kohë

• Zbulon dhe monitoron automatikisht kur filloni stërvitjen

• Siguron që të gjitha lëvizjet tuaja të regjistrohen, ose thjesht prekni butonin SPORT për të filluar stërvitjen tuaj të preferuar

• Mos u shqetësoni për jetëgjatësinë e baterisë falë kapacitetit prej 420 mAh

• Mund t’ju japë 16 ditë jetëgjatësi të baterisë me një karikim në përdorim normal

• Për njerëzit më aktivë ofron deri në 50+ orë jetëgjatësi baterie në modalitetin “Sport” me GPS

10,500 L

Specifikimet:

Ekran HD 1.39″ AMOLED

17 mënyra profesionale të stërvitjes

5ATM rezistencë ndaj ujit deri në 50 m

GPS i integruar

Katalog i plotë i leximeve shëndetësore

2 orë kohë karikimi

Jetëgjatësia e baterisë 16 ditë

Rezolucioni: 454 × 454 piksele

RAM: 16 MB, ROM: 1 Gb

Lidhjet valë: Bluetooth 5.0 BLE

Sensorët: Sensori i rrahjeve të zemrës, sensori i nxitimit, xhiroskopi, sensori gjeomagnetik, baroreceptori, sensori i dritës së ambientit, sensori SpO2

Pozicionimi satelitor: GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

Kapaciteti i baterisë: 420 mAh

Temperatura e funksionimit: -10°C ~ 45°C

Pesha: 32 g

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close