, , ,

Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro


Mi Smart Projector 2 Pro, projektori i ri nga Xiaomi, vjen në PowerPlanet me një dizajn dhe specifikim të ri për t’i bërë filmat e mirë edhe më të kënaqshëm.

Mi Smart Projector 2 Pro ka më të mirën e një mini projektori (transportueshmëri, e lehtë për tu vendosur kudo …) me specifikimet që dëshironi për cilësi të shkëlqyera të fotos.

99,900 L

Specifikimet kryesore

Marka: Xiaomi

Emri: Mi Smart Compact Projector Pro 2

Modeli: BHR4884GL

Përmasat: 215 × 201 × 143 mm

Pesha e produktit: 3.7 kg

Ngjyra e produktit: Gri / Bardhë

Parametrat optikë dhe specifikimet e cilësisë

Teknologjia e ekranit: 0.47 “DMD

Rezolucioni standard: FHD (1920 x 1080p)

Ndriçimi: 1,300 lumen ANSI maks.

Parametrat e projeksionit

Raporti i Gjuajtjes (RT): 1.1: 1

Madhësia e ekranit: 60 ~ 120 inç (rekomandohet)

Specifikimet e sistemit

Hapësira e brendshme: 16 GB memorie flash me shpejtësi të lartë eMMC

Sistemi operativ: Android TV 9.0

Funksionet e sistemit

Wi-Fi: 2.4GHz 802.11a / b / g / n / ac

Bluetooth: 4.1

Imazhe dinamike: mbështetje HDR 10

Gur guri: Korrigjimi i gurthemelit gjithëdrejtues

Fokusi i lentes: Fokusi elektrik

Efektet zanore: DOLBY dhe DTS

Altoparlantë stereo: 2x 10 W

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close