-13%
, , , ,

Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker 16W | Boks Me Bluetooth


Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker 16W

Karakteristikat:

  Njësi tingulli me dy frekuenca të plota 45×80 mm për tinguj vërtet dhe të këndshëm.

Tingulli me cilësi të lartë

• Prodhimi maksimal i energjisë 16W

• Modalitetet e dyfishta të tingullit Bass normal dhe i thellë

TWS Wireless e vërtetë

• Lidhja e dy altoparlantëve, dalja automatike kanali majtas-djathtas

• Një karikim për 13 orë kohë muzike playtime

IPX7 i papërshkueshëm nga uji

• Pavarësisht nëse jeni aty përreth ose në shtëpi, altoparlanti ju lejon të kënaqeni me muzikë kudo që të shkoni.

Versioni Bluetooth: 5.0

Fuqia e vlerësuar e daljes: 2 × 8W

Njësia e altoparlantit: 2 × 5,7 cm

Kohëzgjatja e lojës: Afërsisht 13 orë (me vëllim 50%)

Bateria: litium-jon, 2600mAh

Madhësia: 21.3cm × 7.4cm × 7.4cm

3,990 L 4,590 L

SHOPPING CART

close