, ,

Xiaomi Mi Desktop Monitor 27″


Xiaomi Mi Desktop Monitor 27″  FullHD

• Xiaomi na ka mësuar të kemi monitorë zyre dhe lojërash për të gjithë.

• Një panel me rezolucion 27 inç FullHD që do t’ju japë një shpejtësi rifreskimi prej 60 Hz 

• Rezolucioni i tij do të shfaqë gjithçka me detaje të qarta dhe me gamë ngjyrash 100% RGB, kështu që ju do të shihni ngjyra të qarta dhe të gjalla.

• Kënd i gjerë shikimi, mund të shikoni nga të dyja anët e ekranit falë këndit të tij ultra të gjerë të shikimit 178°

• Ekran shumë i hollë me trashësi vetëm 7,5 mm dhe me kornizat e reduktuara, përmirëson gamën vizuale

• Në anën e pasme do të keni një buton të ndezjes që do t’ju lejojë gjithashtu të kontrolloni menutë.

• A kaloni orë të tëra duke punuar para ekranit? Monitori i ri i Desktopit Xiaomi Mi vjen me një mënyrë  të ulët të dritës blu, kështu që ju mund të kaloni një kohë të gjatë para ekranit dhe pa u lodhur shpejt sytë

27,900 L

Deri në 75 Hz për përdorim në zyrë

Specifikimet teknike :

Marka: Xiaomi Mi

Modeli: Monitor Desktop

Rezolucioni FullHD (1920x1080px

Shpejtësia maksimale e rifreskimit: 75 Hz

Shpejtësia e rekomanduar e rifreskimit: 60 Hz

Koha e përgjigjes: 6 ms (GTG)

Dimensionet: 685.98 mm (diagonale)

Këndi i shikimit 178º

Raporti i shikimit: 16: 9

Shkëlqimi: 300 cd / m2 

Raporti i kontrastit: 1000: 1

Ngjyrat: 16.7 milion

Funksione:

Butoni i kontrollit në anën e pasme

Rregullim fleksibël i monitorit

Modaliteti i dritës së ulët blu 

Ndërfaqja:

HDMI 1.4

VGA

Fole kufjesh 3.5 mm

Temperatura e përdorimit: 0º ~ 50ºC

Lagështia e përdorimit: 20% -90% RH

Presioni atmosferik: 86-106 kPa

Fuqia:

Fuqia e përdorimit: 24 W (Max)

Rryma e hyrjes: 12V-2A

Dimensionet dhe pesha:

Përmasat: 61,32 x 20,53 x 47,6 cm

Pesha: 4.3 kg

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close