-15%
, , ,

Xiaomi Mi Box S 2 Generation 2/8GB


Xiaomi Mi Box S 2 Generation 2/8GB  🔥 ( OFERTE) 🔥

Ofron Google Assistant dhe Chromecast.

Ka nje perdorim te lehte edhe shume
praktik.

Mbeshtet rezolucionin 4 K.

Kthen TV tuaj normal ne Smart TV.

Shihni me pamje super cilesore edhe shpejtesi maksimale.

Shihni cdo detaj te ekranit tuaj.

5,800 L 6,800 L

Cilësia e imazhit 4K Ultra HD: 4K Ultra HD realizon një imazh më të detajuar dhe më të gjallë në të cilin mund të zhyteni.

Dolby Vision & HDR10+: Një imazh më i qartë në çdo kusht ndriçimi. Me Dolby Vision dhe HDR10+, imazhet tani kanë një gamë më të lartë dinamike dhe kanë shkëlqim, kontrast dhe ngjyra më të mahnitshme se më parë. Imazhet HDR gjithashtu kanë hije dhe pika më të detajuara.

Dolby Atmos & DTS-HD: Përvojë e jashtëzakonshme audio. Si teknologji revolucionare audio hapësinore, Dolby Atmos sjell përvojën e fundit të kinemasë në dhomën tuaj të ndenjes duke ju rrethuar me efekte të fuqishme zanore dhe gjithashtu, DTS-HD jep tinguj me cilësi jashtëzakonisht të lartë.

Procesor i fuqishëm: Përvoja e përshpejtuar: CPU me katër bërthama ofron performancë efikase. Me GPU me performancë të lartë, televizori tani mund të bëhet platforma juaj e re e argëtimit. Kombinimi 2 GB RAM + 8 GB ROM ofron një përvojë më të qetë shikimi.

Google TV: Argëtimi që ju pëlqen, me pak ndihmë nga Google. Google TV bashkon filma, shfaqje dhe më shumë nga të gjitha aplikacionet dhe abonimet tuaja dhe i organizon ato vetëm për ju. Zbuloni gjëra të reja për të parë me rekomandime bazuar në atë që shikoni dhe çfarë ju intereson, nga të gjitha abonimet dhe përmbajtjet tuaja të disponueshme për ju.

Ok Google: TV juaj Ă«shtĂ« mĂ« i dobishĂ«m se kurrĂ«. KĂ«rkojini Google tĂ« gjejĂ« filma, tĂ« transmetojĂ« aplikacione, tĂ« luajĂ« muzikĂ« dhe tĂ« kontrollojĂ« televizorin – tĂ« gjitha me zĂ«rin tuaj. Madje merrni pĂ«rgjigje, kontrolloni pajisjet inteligjente tĂ« shtĂ«pisĂ« dhe mĂ« shumĂ«. Thjesht thuaj “Ok Google” ose shtyp butonin e “Asistentit tĂ« Google” nĂ« telekomandĂ« pĂ«r tĂ« filluar.

Telekomanda 360° Bluetooth dhe IR: Paraqitja intuitive e butonave dhe Bluetooth ju lejon të aksesoni përmbajtjen tuaj të preferuar shumë më shpejt nga çdo kënd. Me IR të integruar, mund të kontrolloni gjithashtu fuqinë dhe volumin në televizorin ose shiritin tuaj të zërit, të gjitha me një telekomandë të vetme.

Projeksioni me valë: Këndi i përmirësuar i shikimit. Chromecast i integruar e bën më të lehtë projektimin e përmbajtjes nga pajisjet inteligjente në televizor, gjë që lejon një kënd më të gjerë shikimi.

Portet kryesore: Aktivizo më shumë mundësi. Opsione të bollshme të porteve kryesore që lejojnë zgjerim të lehtë pa kufizime.

Ngrihuni dhe funksiononi në 3 hapa të thjeshtë: 1. Lidhni Xiaomi TV Box S (Gjenerata e dytë) në portën HDMI të televizorit. 2. Lidhu me internetin. 3. Filloni transmetimin.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close