, , ,

Xiaomi Mi Band 6 Smartwatch

Availability:

S’ka stok


Xiaomi Mi Band 6 Smartwatch 

E re ne kuti te pahapur 

MI Band 6, shoqëruesja juaj e fitnesit. Xiaomi ju sjell një arsye të re për t’u motivuar dhe për të nisur udhëtimin tuaj të fitnesit. Gjurmuesi i tyre i fundit i fitnesit është gjithçka që ju nevojitet për të kontrolluar shëndetin tuaj dhe aktivitetet e përditshme!

4,200 L

Mi band 6 ka të bëjë me fitnesin, nga dizajni i tij i rehatshëm dhe i lehtë deri te grupi i  tij i 30 mënyrave të ndryshme të stërvitjes. Ai ofron 1,56 inch të një ekrani të plotë AMOLED, një densitet të lartë pikselësh të një telefoni inteligjent, jetëgjatësi 14-ditore e baterisë dhe rezistencë ndaj ujit 50 metra, prandaj zhytuni në ujë pa kujdes. Për rimbushje, përdoret një karikues magnetik. Mi Band 6 përmban mbi 60 dizajne të integruara të ekranit për të zgjedhur,  gjithashtu ofron shumë karakteristika shëndetësore. Ju merrni monitorim të stresit për t’ju mbajtur të qetë, ushtrime të frymëmarrjes për një ritëm të qëndrueshëm dhe të shëndetshëm të zemrës, monitorim të shëndetit të femrave për të monitoruar dhe regjistruar periodat tuaja dhe ciklet e ovulacionit

Ekrani: Ekran AMOLED 1,56″.

Rezolucioni i ekranit: 152*486

Sportet: 30 mënyra sportive për fitnes

Lidhja : Bluetooth 5.0

I papërshkueshëm nga uji: 5 ATM

Kapaciteti i baterisë: 125 mAh

Jetëgjatësia e baterisë: 14-ditore me një karikues magnetik

Sensorët: Sensori me 6 boshte me precizion të lartë dhe sensori i rrahjeve të zemrës PPG

Materiali i rripit të shtrëngimit: aliazh alumini

Materiali i mbulesës së ekranit: Xham me veshje kundër gjurmëve të gishtërinjve

Sistemet : Android 5.0 ose iOS 10.0 e lart

Shëndeti: Monitorimi i rrahjeve të zemrës dhe gjumit 

Përmasat e pajisjes: 47,4 × 18,6 × 12,7 mm

Pesha neto : 12.8 g

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close