-38%
, , ,

Xiaomi mi band 5 Global Version


Xiaomi Mi Band 5 ka një ekran me prekje me ngjyra AMOLED 1,1 inç,  rezistente ndaj gërvishtjeve, monitorim të gjumit 24 orë dhe monitorim të rrahjeve të zemrës 24 orë, kamerë në distancë, jetëgjatësi të baterisë 14 ditore me ngarkim magnetik, i papërshkueshëm nga uji 5ATM.

2,800 L 4,500 L

SHOPPING CART

close