-29%
,

Xiaomi mi band 4c


Modeli me i ri Mi Smart Band 4C  vjen me ekran me te madh dhe plote ngjyra.

Perfitoni ekran me shume dhe pamje shumengjyreshe ne kycin tuaj. Kundra ujit, eshte e pershtatshme per cdo aktivitet gjate dites tuaj.

Jetegjatesi baterie deri ne 14 dite me nje karikim te vetem.

FUNKSIONE
Gjurmues i fitnesit, gjurmues i gjumit, gjurmues i rrahjeve të zemrës, gjurmues i aktivitetit

MONITORIMI I SHENDETIT
Njoftimet e përfundimit të stërvitjes, vendosja e qëllimit, monitorimi i gjumit,
monitorimi i rrahjeve të zemrës, kontrollimi i rrahjeve të zemrës gjatë gjithë ditës, pushimi
rrahjet e zemrës, tabela e rrahjeve të zemrës, alarme boshe

1,990 L 2,800 L

SHOPPING CART

close