, , ,

Xiaomi Mi 2i Power Bank 10000mAh


Xiaomi Mi power bank vjen me bateri prej Litiumi 10000mAh.

Bateria ka berthame me densitet te larte te Polimerit te Litiumit dhe eshte 18W fast charge.

Me veshje prej metali, chip te avancuar per ciklet e karikimit,e ben kete bateri rezerve jo vetem me shume te sigurt por dhe efikase ndaj luhatjeve te voltazhit.

Me dy porta dalese qe do te thot se mund te karikoni deri ne 2 telefona njekohesisht.

Me certifikat CE.

2,390 L

SHOPPING CART

close