, , ,

Xiaomi Mi 10 T pro 8/256

Availability:

S’ka stok


Kamera e pasme 108MP Triple IA.
Në Xiaomi ata shpresojnë se asgjë nuk do të kufizojë më kurrë lirinë tuaj artistike. Kjo është arsyeja pse ata kanë përfshirë një seksion fotografik në Mi 10T Pro 5G të tyre të ri të përbërë nga tre lente të pasme. Këto punojnë së bashku për t’ju dhënë cilësinë më të lartë në fotot dhe videot tuaja, duke e bërë secilën shkrepje një kryevepër.

Sensori i tij super kryesor Samsung HMX me 108MP do të kapë çdo detaj në cilësi mahnitëse, ndërsa kamera me kënd shumë të gjerë 13MP është e aftë të kapë skena deri në 123º

Po aq e rëndësishme është maker kamera e saj 5MP, e cila ju lejon të zbuloni një mikro univers duke bërë fotografi në fokus vetëm 2 cm.

Kamera e përparme 20MP IA
Ju gjithmonë do të dukeni perfekt në selfiet tuaja falë kamerës së përparme prej 20 MP, e cila përdor algoritmet e përparuara të AI për të krijuar një efekt bokeh më të saktë dhe natyral. Pra, thjesht pozoni dhe Mi 10T Pro do të bëjë pjesën tjetër.

67,000 L

S’ka stok