-18%
, , ,

Xiaomi Kieslect L11 Smartwatch 40MM per Femra


Xiaomi Kieslect L11 Smartwatch 40MM per Femra

Ekran me prekje të plotë 1,09 inç me rreth të plotë, numërues luksoz dinamik me dritë

Trupi aliazh alumini, procesi i oksidimit anodik, që nuk zbehet kurrë, rrip ekskluziv i përshtatshëm për lëkurën, fleksibël dhe delikat.

Sensori i rrahjeve të zemrës VC32S, mund të testojë lëkurën e njerëzve të errët, monitorim 24 orësh të rrahjeve të zemrës.

Mbulesa e pasme IML, mjeshtëri ekstreme

Zgjedhja e lirë e një sërë numrash, mbështetëse për shtyrjen e numrit, numrat me porosi

IP68 i papërshkueshëm nga uji

4,490 L 5,490 L