, , ,

Xiaomi IMILAB kw66

Availability:

S’ka stok


IMILAB KW66, është një orë inteligjente me një dizajn inovativ. Më e hollë dhe më e lehtë se kurrë më parë, duke ofruar një gjeresi më të madhe ekrani.

Me Ekran të Lakuar 3D HD 1,28 ”, IMILAB KW66 do te pershtatet me se miri me preferencat tuaja.

Me  KW66, do te keni një smartwatch me jetëgjatësi të plotë të baterisë 30-ditore pa sakrifikuar karakteristikat. 30 ditë në gatishmëri dhe 15 ditë përdorim ditor.

Monitorim 24 orë i rrahjeve të zemrës. Sensori i integruar i rrahjeve të zemrës, me algoritëm të përparuar, ju siguron monitorimin e rrahjeve të zemrës gjatë ditës dhe  gjatë stërvitjes.

IP68 i papërshkueshëm nga uji. Ndërtimi i mbyllur plotësisht siguron KW66 i papërshkueshëm nga uji IP68.

Mund të mbijetojë gjatë larjes së përditshme të duarve, korrozionit nga produktet e përditshme kimike ose djersës, gjithashtu ju jep siguri perdorimi në pishinë.

4,200 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close