-18%
, , ,

Xiaomi IMILAB home security CAMERA

Availability:

S’ka stok


Xiaomi Imilab Home Security Camera Basic është kamera IP e krijuar për monitorimin e ambienteve të brendshme. Baza e kthyeshme siguron një gamë shikimi 360 gradë. Modaliteti i natës lejon funksionim pa probleme në kushte të ndriçimit të ulët.

Karakteristikat e kamerës bazë të sigurisë Xiaomi Imilab në shtëpi:

Rezolucioni 1080p
Mbështetje për H.265
Modaliteti i natës
Zbulimi i të qarit të fëmijës
Transmetimi i audios në dy drejtime
Zbulimi i lëvizjes
Rotacioni 60 gradë
Identifikimi inovativ i zërit të një fëmije që qan. Falë identifikimit audio të Home Security Camera Basic, ai mund të lexojë disponimin e zërit tuaj dhe t’ju paralajmërojë menjëherë kur fëmija juaj qan.

4,490 L 5,490 L

S’ka stok

Transmetim audio me dy drejtime
Kur të jeni jashtë dhe dëshironi të flisni me të dashurit tuaj ose kafshët shtëpiake, kamera ofron transmetim audio në dy drejtime. Thjesht shtypni një buton në Mijia.

Zbulimi dhe gjurmimi i lëvizjes
Me algoritme të përparuar, kamera juaj IMILAB 1080p mund të zbulojë objekte në lëvizje dhe të gjurmojë dhe regjistrojë automatikisht lëvizjet e tyre, ndërsa ofron njoftime dhe video në kohë reale.

Mbështetje për dekodimin H.265
Kodimi H.265 ju lejon të ruani dhe ngarkoni imazhe me të njëjtën cilësi si kodekët e vjetër në një madhësi 50% më të dobët. Kjo ju lejon të kontrolloni klipet tuaja më shpejt.

Modaliteti i natës
Kamera është e pajisur me 4 ndriçues të fuqishëm IR për ndriçim deri në 10 m (në varësi të kushteve të ambientit), të mjaftueshëm për të mbuluar pothuajse çdo dhomë dhe kalon automatikisht nga modaliteti dita në natë.

Ruajtja e skedarëve në re dhe në kartën MicroSD
Filloni të përdorni një aparat fotografik IMILAB me qasje në renë IMILAB. Me shërbime të sigurta të enkriptimit, të dhënat tuaja do të jenë të sigurta. Përndryshe, mund të përdorni një kartë SD deri në 64 GB (Ju lutemi azhurnoni firmware tuaj në versionin e fundit).

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close