-24%
, , ,

Xiaomi Haylou Solar


Modeli Haylou Solar
Ekrani 1.28 ″ Rezolucioni TFT / LCD 320 x 320
Bateria 340mAh, zgjat deri në 30 ditë
Çipi Realtek RTL8762C
Rezistencë ndaj ujit IP68
Baza e karikimit magnetik, 2 orë karikim
12 mënyra të ndryshme sporti: vrapim i shpejtë, ecje e shpejtë, çiklizëm, shëtitje në këmbë, biçikletë stacionare, joga, vrapim rutine, ndërtim trupi, gjimnastikë, basketboll, futboll dhe vozitje
Sensori i rrahjeve të zemrës 24/7
Analiza e gjumit dhe ora e alarmit
Sinjalizimi i telefonatës, njoftimi i mesazhit dhe sinjalizimi i aplikacionit
Kontrolli i përshtatjes Haylou (në shumë gjuhë)
gjuhe angleze
Bluetooth BT5.0
I pajtueshëm me Android 5.0 dhe iOS 8 ose më i ri.

3,400 L 4,500 L

SHOPPING CART

close